FORUM EKONOMSKI FAKULTET BIHAĆ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» www.uskupi.ba
Reprezentativci BiH u fudbalu - Page 6 Empty2011-04-09, 16:24 by Gost

» Status bolonjaca nakon završenog studija
Reprezentativci BiH u fudbalu - Page 6 Empty2011-02-20, 20:46 by Emy

» Nova web stranica Udruzenja DDK Bihac
Reprezentativci BiH u fudbalu - Page 6 Empty2010-12-15, 11:21 by ismet222

» Čestitka za rođendan !
Reprezentativci BiH u fudbalu - Page 6 Empty2010-09-24, 00:26 by admin

Sretan rođendan forume !

2010-09-03, 01:28 by admin

Dragi naši članovi i posjetioci danas naš forum slavi 1.rođendan.Tačno prije godinu dana pokrenuli smo ovaj Forum Ekonomskog fakulteta Bihać kako bih pružili i razmjenili informacije te olakšali našim studentima prikupljanje informacija vezanih za njihovo školovanje.Forum je opstao i dalje je u funkciji zahvaljujući našim vjernim članovima.Zato Vam u ime Administracije foruma želim …

[ Full reading ]

Komentari: 0

Obavijest vezana za prenos predmeta i Master studij

2010-08-23, 15:19 by admin

Poštovani članovi i posjetioci foruma obavještavamo Vas slijedeće:

Studenti upisani u 2008 godini u narednu godinu mogu da prenesu dva nastavna predmeta dok studenti upisani u 2009 godini mogu da prenesu samo jedan nastavni predmet.

Obavještavamo kandidate za Master studij da će za isti u toku Septembra mjeseca biti raspisan konkurs.

Puno uspjeha u nastavnoj godini 2010/2011 želi Vam …

[ Full reading ]

Komentari: 1

U prvu godinu upisano skoro 1.000 studenata

2010-08-04, 20:15 by admin

U prvu godinu studija u akademskoj 2010/2011. godini planom upisa studenata Univerziteta u Bihaću predviđeno je da se upiše njih 1920. Prvi upisni rok je okončan i do sada je upisano 977 studenata, odnosno 51 posto.

Sudeći prema ovim podacima, na većini fakulteta ostalo je dovoljno mjesta za one koji će se prijaviti u drugom upisnom roku koji će biti održan krajem ovog ili početkom …

[ Full reading ]

Komentari: 0

Informativni časopis STUDENT Br.78-79

2010-07-08, 21:27 by admin

Reprezentativci BiH u fudbalu - Page 6 1000044q

Komentari: 0

Zasjedao Senat Univerziteta

2010-07-05, 21:35 by admin

Reprezentativci BiH u fudbalu - Page 6 Rektorat1

Na svojoj 12. redovnoj sjednici Senat Univerziteta u Bihaću pod predsjedavanjem predsjednika, prof. dr. Refika Šahinovića,je razmatrao nekoliko značajnih cjelina akademskih pitanja iz svoje nadležnosti.

Najznačajniji akt o kome se raspravljalo i koji je nakon usvajanja upućen u daljnju proceduru može u značajnoj mjeri olakšati …

[ Full reading ]

Komentari: 1

Emisija Time out dana 27.06.2010 RTV USK

2010-06-27, 19:44 by admin

Dana 27.06.2010 godine u emisiji za mlade TIME OUT RTV USK sa početkom u 20h gost emisije Dekan Ekonomskog fakulteta Bihać Gosp.Prof.Dr.Cariša Bešić.Emisija je otvorenog tipa te svoja pitanja možete uputiti direktno putem telefona.

Hvala

Administrator


Komentari: 3

Vodič za upis 2010/2011 Ekonomski fakultet Bihać

2010-06-07, 15:10 by admin

Svoju brošuru "Vodič za upis 2010/2011"možete pronaći već danas u studentskoj službi ovog fakulteta.


Reprezentativci BiH u fudbalu - Page 6 Scan0009
Reprezentativci BiH u fudbalu - Page 6 Scan0007

[ Full reading ]

Komentari: 5

Obavijest administracije portala

2010-06-10, 15:22 by admin

Dana 10.06.2010 godine došlo je do ozbiljnih kršenja pravila foruma kao i vređanje administracije portala i Dekana Ekonomskog fakulteta Bihać od strane člana koji se u dva navrata prijavljivao na naš forum i ostavljao komentare u dva posta sa različitih e-mailova i korisničkih imena.Obaviještavamo naše drage članove zbog ozbiljnosti situacije i postova koje je ovaj član ostavio bili …

[ Full reading ]

Komentari: 4

Neka nova vremena na Ekonomskom fakultetu Bihać

2010-06-07, 14:20 by admin

Reprezentativci BiH u fudbalu - Page 6 P0706101214
Ovako je danas izgledalo na Ekonomskom fakultetu Bihać.Gužve ispred studentske službe su prošlost i ako su u toku prijave Junsko-Julskih ispitnih rokova.Elektronsko poslovanje putem interneta kojeg je ovaj fakultet na čelu sa novim Dekanom Gosp.Prof.Dr.Carišom Bešićem uveo kao prvi na Univerzitetu Bihać u mnogome je olakšao …

[ Full reading ]

Komentari: 0

ISPITNI ROKOVI JUNI-JULI 2010 godina

2010-06-03, 22:39 by admin

Obaviještavamo sve studente Ekonomskog fakulteta Bihać da su na našoj službenoj stranici STUDOMAT postavljeni novi ispitni rokovi za Juni i Juli 2010 godine.Službenu stranicu STUDOMAT imate i na našem forumu gdje Vam je olakšano korištenje iste a takođe ima i uputstvo za korištenje studomata.

U ime Administracije foruma želimo mnogo sreće svim studentima na predstojećim ispitima !



[ Full reading ]

Komentari: 3

ONLINE

Reprezentativci BiH u fudbalu

4 posters

Stranica 6/6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

moderator Reprezentativci BiH u fudbalu

Komentar by juventus 0244 2009-10-22, 01:14

First topic message reminder :

Ovu temu sam odlučio da otvori kako bih samo mogli pisati o nastupima naših igrača u domaćoj i evropskim ligama. Igračima koji danas igraju za reprezentaciju, o onima koji su potencionalni kandidati za državni dres i o onima koji su završili reprezentativnu karijeru.


juventus 0244: komentar modifikovan dana: 2010-03-27, 17:53; prepravljeno ukupno 3 puta
juventus 0244
juventus 0244
MODERATOR
MODERATOR

Birthday : 1990-08-14
Broj postova : 436
Join date : 2009-10-01
Age : 33

Na vrh Go down


moderator Re: Reprezentativci BiH u fudbalu

Komentar by juventus 0244 2010-03-29, 01:44

Reprezentativci BiH u fudbalu - Page 6 7_3_medunjanin

MEDUNJANIN U ULOZI GOLMANA

Haris Medunjanin je sa svojim Valladolidom poražen na gostovanju kod najslabije momčadi lige, Xereza, s ubjedljivih 3:0. Naš reprezentativac je ponovo bio u glavnoj ulozi svog tima.

Ovaj put Medunjanin nije postigao gol, ali je primio. U 70. minuti je Justo Vilar skrivio penal i dobio crveni karton, a kako su sve tri izmjene bile izvršene na gol je stao Medunjanin, ali nije uspio odbraniti penal Bermeja.
Medunjanin je imao dvije dobre intervencije, a reporter ESPN-a je u šali rekao „kako je branio Vilar, Haris bi sigurno bio bolje rješenje na golu“

Medunjanin je ponovo utakmicu počeo na klupi, a u igru je ušao u 45. minuti. Golove za Xerez postigli su Victor Sanchez u 2. , Michel u 35. i Bermejo u 70. minuti.

Getafe je odigrao odličnu utakmicu i upisao pobjedu na Riazoru kod Deportiva rezultatom 3:1. Miku je u 21. minuti načeo mrežu Deportiva, a Ze Castro u 32. pogađa vlastitu mrežu za 2:0. U 57. minuti Miku svojim drugim golom povisuje na 3:0, a konačnih 1:3 postavlja Riki u 71. minuti.

Osasuna je opravdala ulogu favorita i na svom terenu bila bolja od Almerije sa 1:0 golom Waltera Pandianija u 20. minuti. Utakmica između Espanyola i Sportinga završila je bez golova.



juventus 0244
MODERATOR
MODERATOR

Broj postova : 436
Join date : 2009-10-01

Na vrh Go down

moderator Re: Reprezentativci BiH u fudbalu

Komentar by juventus 0244 2010-04-04, 21:50

Reprezentativci BiH u fudbalu - Page 6 597dzekonavija

Wolfsburg je na svojoj Volkswagen Areni slavio ubjedljivu pobjedu nad Hoffenheimom rezultatom 4:0, uz dva gola Edina Džeke.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine je zabio u 25. i 76. minuti i s pravom je ponio epitet igrača utakmice. Džeko je sa ova dva gola došao do brojke 18 postignutih golova u Bundesligi.

Nakon susreta sa Hoffenheimom Džeko se preselio na tribinu stadiona u Wolfsburgu, te sa mikrofonom u ruci vodio pjesmu domaćih navijača.

sportsport.ba

juventus 0244
MODERATOR
MODERATOR

Broj postova : 436
Join date : 2009-10-01

Na vrh Go down

moderator Re: Reprezentativci BiH u fudbalu

Komentar by juventus 0244 2010-04-04, 21:52

Reprezentativci BiH u fudbalu - Page 6 597dzemvp

DŽEKO UBJEDLJIVO NAJKORISNIJI IGRAČ

Sa nova dva gola protiv Hoffenheima, napadač Wolfsburga Edin Džeko ostao je na diobi prvog mjesta najboljih strijelaca Bundeslige i nakon ovog kola.
Džeko je nakon 29 odigranih kola postigao 18 golova i nalazi se na prvom mjestu najboljih strijelaca Bundeslige, zajedno sa Stefanom Kiesslingom iz Bayer Leverkusena i Kevinom Kuranyem iz Schalke, koji također imaju po 18 golova.

Zvjezdan Misimović je također bio danas strijelac u pobjedi nad Hoffenheimom (4:0), a taj mu je gol bio dovoljan da se probije među deset najboljih strijelaca njemačkog fudbalskog prvenstva, gdje poziciju dijeli sa Grafiteom (Wolfsburg), Vedadom Ibiševićem (Hoffenheim), Tonijem Kroosom (Leverkusen) i Adrianom Ramosom (Hertha). Svi oni su postigli po devet golova.

Međutim, kada je riječ o najkorisnijim igračima Bundeslige (scorer), gdje se zbrajaju golovi i asistencije, Edin Džeko se nalazi suvereno na prvom mjestu. Sa 18 golova i deset asistencija, napadač reprezentacije Bosne i Hercegovine ima ukupno 28 bodova, četiri više od drugoplasiranog Kiesslinga koji ima 24 (18+6) i trećeplasiranog Kuranya, koji ima identičan učinak kao i napadač Leverkusena.

Zvjezdan Misimović se nalazi na diobi petog mjesta najkorisnijih igrača, sa 20 bodova, odnosno devet golova i 11 asistencija.

Najkorisniji igrači Bundeslige

1. Edin Džeko (Wolfsburg) 18 10 28
2. Stefan Kießling (Leverkusen) 18 6 24
3. Kevin Kuranyi (Schalke) 18 6 24
4. Mesut Özil (Werder) 7 14 21
5. Lucas Barrios (Dortmund) 15 5 20
5. Zvjezdan Misimović (Wolfsburg) 9 11 20





sportsport.ba

juventus 0244
MODERATOR
MODERATOR

Broj postova : 436
Join date : 2009-10-01

Na vrh Go down

moderator Re: Reprezentativci BiH u fudbalu

Komentar by juventus 0244 2010-04-19, 00:19

Reprezentativci BiH u fudbalu - Page 6 3_muslim_panat_vec

U posljednjem kolu grčkog šampionata PAOK je u Solunu s ubjedljivih 4:1 savladao Ergotelis. Strijelac jednog gola za domaći tim bio je bh. reprezentativac Zlatan Muslimović.

Već nakon pola sata igre PAOK je imao četiri gola prednosti. Sorlin, Muslimović, Cirillo i Papazoglou redom su matirali protivničkog vratara. Utješni pogodak za Ergotelis postigao je Chrysofakis na samom otvaranju drugog dijela.



sportsport.ba

juventus 0244
MODERATOR
MODERATOR

Broj postova : 436
Join date : 2009-10-01

Na vrh Go down

moderator Re: Reprezentativci BiH u fudbalu

Komentar by juventus 0244 2010-04-19, 00:21

Reprezentativci BiH u fudbalu - Page 6 Amahmut6789vvv

MAHMUTOVIĆ OSTAVIO TEPLICE U BORBI ZA TITULU

U okviru 25. kola češkog fudbalskog prvenstva Teplice su na svom terenu s minimalnih 1:0 pobijedile Pribram, a pogodak vrijedan tri boda postigao je naš internacionalac Ajdin Mahmutović.

Bosanskohercegovački internacionalac Ajdin Mahmutović nastavio je s dobrim igrama u Češkoj. U duelu sa Teplicama upravo on je pogodio u 32. minuti, te tako svoj klub ostavio u borbi za titulu.

Mahmutoviću je ovo 7. pogodak u dosadašnjem dijelu prvenstva, i trenutno se nalazi 5. mjestu liste strijelaca. Pored pogotka naš internacionalac imao je još jednu veliku priliku, no istu nije uspio realizovati.

Mahmutović je na terenu proveo svih 90 minuta, kao i njegov saigrač Admir Ljevaković.

Nakon 25 kola Teplice zauzimaju 4. mjesto sa 47 bodova, dok je vodeća Sparta sa 51 bodom.

sportsport.ba

juventus 0244
MODERATOR
MODERATOR

Broj postova : 436
Join date : 2009-10-01

Na vrh Go down

moderator Re: Reprezentativci BiH u fudbalu

Komentar by juventus 0244 2010-04-19, 00:23

Reprezentativci BiH u fudbalu - Page 6 Pjaniczemlja

Miralem Pjanić nesportski oboren na zemlju

U posljednjoj subotnjoj utakmici 33. kola francuske lige fudbaleri Bordeauxa i Lyona na stadionu Chaban-Delmas odigrali su derbi bez pobjednika. Utakmica je završena rezultatom 2:2, epilogom koji najviše odgovara ekipi Marseilla.

Momčad s Velodromea trenutačno ima čak devet bodova viška od trećeplasiranog Lyona, odnosno 11 više od petoplasiranog prvaka Bordeauxa, koji ima utakmiccu manje. Najbliži pratitelj Marseilleu ostaje drugoplasirani Auxerre s pet bodova zaostatka.

U reprizi četvrtfinala Lige prvaka Bordeaux je dvaput vodio dok se Lyon dvaput vraćao. Za domaće su pogotke zabili, deseti put ove sezone Chamakh i Plašil, dok su goste u igru vraćali Brazilci Ederson i Cris.



reprezentacija.net


juventus 0244: komentar modifikovan dana: 2010-04-19, 00:27; prepravljeno ukupno 1 puta

juventus 0244
MODERATOR
MODERATOR

Broj postova : 436
Join date : 2009-10-01

Na vrh Go down

moderator Re: Reprezentativci BiH u fudbalu

Komentar by juventus 0244 2010-04-19, 00:27

Reprezentativci BiH u fudbalu - Page 6 Ibisevicchoffenheim

Vedad rutinerskim golom pred 80.000 gledaoca donio Hoffenheimu novi bod

Vedad Ibišević zabio je novi gol za svoj Hoffenheim na gostovanju u Dortmundu protiv ekipe Borussie. Naš internacionalac upisao se u listu strijelaca u samom finišu utakmice, tačnije u 89. minutu nakon asistencije Carlosa Eduarda sa lijeve strane, te tako pokvario već spremno slavlje domaćih navijača čiji su miljenici od 57. minute golom Valdeza vodili sa 1:0.

Inače, popularni Vedo, u igru je ušao u 63. minuti nakon što je zamjenio Tagoea, dok je Sejad Salihović na terenu proveo 90 minuta.

Samom Hoffenheimu osvojeni bod ne znači puno jer nalaze na trinaestoj poziciji ljestvice Bundeslige sa osvojenih 38 bodova, dok je Borussia sa ispuštenim punim plijenom dovela sebe u situaciju sa samo tri boda prednosti nad šestoplasiranim Stuttgartom koji juriša na njihovu petu poziciju i ulazak u Europsku ligu.

Naravno, treba napomenuti da određeni njemački mediji navode da je strijelac za Hoffenheim zapravio bio stoper BVB-a Hummels, što će se svakako utvrditi naknadnim pregledavanjem snimka.



reprezentacija.net

juventus 0244
MODERATOR
MODERATOR

Broj postova : 436
Join date : 2009-10-01

Na vrh Go down

moderator Re: Reprezentativci BiH u fudbalu

Komentar by meha 2010-04-25, 16:44

Barbarez: Sušić mi nije interesantan

"Izbor selektora je dogovoren unutar četiri zida, mi smo bili tek statisti"


Sergej Barbarez nikad nije imao moć odlučivanja kao aktuelni, nesposobni predsjednik NSBiH Sulejman Čolaković. Nije mogao niti će ikad moći potrošiti novac zaveden pod stavkom „ostali troškovi“ kao osuđeni kriminalac i savjetnik za neizvjesnost Munib Ušanović.

Međutim, Čolaković, Ušanović, Dominković i svi ostali poslušni marginalci koji vode NSBiH kod navijača nikad neće imati ugled koji ima Sergej Barbarez, bivši kapiten koji će se, prije ili kasnije, vratiti tamo gdje mu je i mjesto - u NSBiH. U intervjuu za Global Sergej Barbarez govori o trenutnim aktivnostima na sticanju profi licence, HSV-u, mogućnosti da Bayern kupi Edina Džeku i, svakako, o NSBiH, uz koji se u posljednje vrijeme sve više vežu informacije o interesiranju Tužilaštva BiH i drugih istražnih organa države.

GLOBAL: Odslušali ste i drugi semestar u Edukacionom centru pri Nogometnom savezu BiH s ciljem sticanja UEFA-ine profi licence. Kakvi su dojmovi?

BARBAREZ: Izuzetno sam zadovoljan dosadašnjim predavanjima. Kako je ovo i jedini put ka sticanju diplome odnosno zvanja trenera, nije teško. Ono najbolje tek slijedi, uspješna primjena nakon završetka edukacije.

GLOBAL: Znači, bliži se trenutak kada ćete na klupi HSV-a zamijeniti Brunu Labbadiju?

BARBAREZ: To, već, ne znam... Snovi su jedno, a realnost nešto sasvim drugo. Hamburg već ima trenera.

GLOBAL: Šalu nastranu, Labbadia je u Evropskoj ligi s HSV-om napravio sjajan posao.

BARBAREZ: Slažem se da je plasman u polufinale Evropske lige dosta dobar uspjeh, ali posao još uvijek nije završen. On će biti potpun samo ukoliko eliminiramo i engleski Fulham te osiguramo finale koje se ove godine igra na našoj HSH Nordbank Areni. U svim utakmicama, izuzev, možda, onih protiv PSV Eindhovena, pokazali smo da smo u stanju ići do samoga kraja.

GLOBAL: Istovremeno, HSV ne stoji najbolje u Bundesligi...

BARBAREZ: Niko nije previše zadovoljan trenutnim plasmanom u domaćem prvenstvu.

Stuttgart, Werder, pa i Wolfsburg “pušu’’ nam za vrat želeći, kao i mi, izboriti “posljednji voz’’ za Evropu i sljedeće sezone. Nije ostalo previše do kraja, ali optimist sam.

GLOBAL: S obzirom da ste, u neku ruku, već veteran Bundeslige, zanima nas Vaše mišljenje o mogućnosti da najveći njemački klub Bayern u svoje redove na ljeto dovede Edina Džeku…

BARBAREZ: Karl-Heinz Rummenigge je nedavno odbacio takvu mogućnost i, poznajući ovdašnji mentalitet, znam da nije folirao. Mario Gomez, Ivica Olić i Arjen Robben su dosad postignuli oko 35 golova, što znači da realizacija napadačkog reda nije upitna. Njegovo obrazloženje glasi da su Bayernu potrebniji igrači na nekoliko deficitarnijih pozicija.

Čak kada bi im i bio potreban napadač, što nije slučaj, iz principijelnih razloga ne bi dali 40 miliona eura ni za koga, pa ni za našeg Džeku. Ruku na srce, malo ekipa u cijeloj Evropi ima toliki novac za kupovinu igrača. Milan ga nema, definitivno, to je jasno. Ukoliko se ne pronađe neki kompromis, odnosno razmjena igrača uz doplatu, bojim se da Džeki ne preostaje previše opcija - ili ostanak u Wolfsburgu ili eventualni odlazak u Englesku. U oba slučaja Džeko ne može izgubiti, s tim što bi se, siguran sam, naš napadač sjajno snašao na Otoku.

Razmišlja da bojkotuje utakmice sa Švedskom i Njemačkom

GLOBAL: Nezaobilazna tema, kada je Sergej Barbarez u pitanju, svakako je i nogometna reprezentacija BiH. Uskoro ćemo igrati prijateljske utakmice sa Švedskom i Njemačkom. Hoćete li prisustvovati ovim susretima?

BARBAREZ: Ne znam šta bih rekao... Nisam još odlučio. Srce želi, razum govori da ne bih trebao. Volim reprezentaciju, igrače i navijače, ali mi se čini da je najpametnije da se sada sklonim ustranu.

GLOBAL: Zašto? BARBAREZ: Razočaran sam. Ne znam ima li smisla o tome bilo šta više i pričati. Naš najveći problem, općenito, jeste nada. Ne mislim samo sporta već i društva, države... Već godinama ne želimo realno sagledati kako stoje stvari. Zanosimo se i sanjamo da možemo nešto promijeniti. A ne možemo. Kada shvatimo da smo došli do zida, razočarenje je potpuno.

GLOBAL: Mislite na farsu u vezi s izborom selektora?

BARBAREZ: Naravno. Naslućivao sam, ali nisam vjerovao šta su pojedinci u stanju uraditi. Izbor je dogovoren unutar četiri zida, mi smo bili tek statisti koji trebaju stvoriti privid da je sve regularno. Nisam imao nijedan procent šanse da uspijem.

GLOBAL: Pružajući svu moguću podršku Safetu Sušiću i ne želeći omalovažavati njegov trud i pristup otkad je imenovan za selektora, moramo Vas zamoliti da nam pojasnite na šta konkretno mislite?

Nisam odgovarao jer sam mlad, ambiciozan...

BARBAREZ: Problem je u politici. Nisam odgovarao jer sam mlad, motiviran, ambiciozan, željan uspjeha i popularniji kod navijača nego svi oni zajedno. Čini se da svi podjednako ne žele da BiH bude uspješna.

GLOBAL: Imate li podatak, koliko njih?

BARBAREZ: Od njih 15, koliko ih sjedi u Izvršnom odboru, barem 13-14.

GLOBAL: Fudbalski savez Republike Srpske se protivio Vašem izboru pravdajući to činjenicom da selektor ne može biti neko ko je organizirao utakmicu „Bola, Kodro i prijatelji“.

BARBAREZ: Nisam čovjek koji voli pričati na takav način jer sam odgojen u drugačijem vremenu, ali moram reći: Bošnjaci se nisu usprotivili, baš suprotno, odmah su to podržali. Vidjelo se da je sve ranije dogovoreno. Tamo, osim politike, prevladavaju i lični interesi, sport nema ništa s tim.

GLOBAL: Željko Petrović, bivši trener PSV Eindhovena i Boaviste, tvrdio je da ste uoči izbora za selektora jedini imali konkretan plan. Da li je to tačno?

BARBAREZ: Da, pitajte Muniba Ušanovića i Jasmina Bakovića.

GLOBAL: Zašto njih?

BARBAREZ: Oni su moj plan odnijeli na Izvršni odbor i prezentirali ga ostalim članovima. Prekršio sam sve svoje principe, želio sam nešto napraviti, imao sam ogromnu želju i motiv. Mislim da ništa slično opet ne bih ponovio.

GLOBAL: Da li se sve to reflektiralo na odnos sa Safetom Sušićem?

BARBAREZ: Ne, naravno. Sušića sam prvi put upoznao nedavno. Nije moje da ga sad nešto ja kritiziram ili hvalim. Čovjek je dobio posao i zbog reprezentacije koju svi volimo želim mu svu sreću svijeta kako bi BiH odveo na EP. Meni, lično, nije interesantan.

Svaka promjena u onakav NS je dobrodošla

GLOBAL: Mislite li da bi povratak Jusufa Pušine mogao donijeti promjene u NSBiH, najomraženiju sportsku organizaciju u BiH?

BARBAREZ: U vrijeme dok sam igrao, Pušina je bio predsjednik. Sreli smo se nedavno u Sarajevu. Moja poruka je jasna i nedvosmislena, svaka promjena u onakav NS je dobrodošla.

GLOBAL: Ukoliko predsjednik Nogometnog saveza BiH Kantona Sarajevo nastavi putem kojim je krenuo i doprinese raščišćavanju odnosa unutar NSBiH, može li računati na Vas?

BARBAREZ: Zbog navijača i duga prema njima nikad do kraja neću zatvoriti vrata NSBiH. Nemam na to pravo. Ukoliko se ikada dese promjene, bit ću na raspolaganju.

(GLOBAL)

a sa www.bhfanaticos.com

meha
MODERATOR
MODERATOR

Broj postova : 34
Join date : 2010-02-18

Na vrh Go down

moderator Re: Reprezentativci BiH u fudbalu

Komentar by admin 2010-04-25, 17:04

Znači koleg ipak nije išlo sve glat kod izbora

admin
Admin
Admin

Broj postova : 560
Join date : 2009-09-04

http://www.stambi.com

Na vrh Go down

moderator Re: Reprezentativci BiH u fudbalu

Komentar by meha 2010-04-25, 17:07

na osnovu ovih izjava....naših izvora nije, ali Barba je veliki patriota i u mnogim situacijama a i ovoj je to pokazao da će ostati uz naše ljiljane!
meha
meha
MODERATOR
MODERATOR

Birthday : 1986-07-21
Broj postova : 34
Join date : 2010-02-18
Age : 37

Na vrh Go down

moderator Re: Reprezentativci BiH u fudbalu

Komentar by meha 2010-04-28, 18:28

Safet Sušić vrbuje Mensura Mujdžu


Mujdža je već nastupao za mladu reprezentaciju Hrvatske, ali još uvijek nije nastupio za A tim naših zapadnih komšija, pa još uvijek postoji mogućnost da zaigra za BiH



Mensur Mujdža, prvotimac njemačkog Bundesligaša, Freiburga mogao bi obući dres sa državnim grbom Bosne i Hercegovine! Kako ekskluzivno saznaje SCSport.ba selektor našeg državnog tima, Safet Sušić, već je uspostavio kontakt sa ovim fudbalerom koji bi se uskoro trebao izjasniti želi li promijeniti sportsko državljanstvo.

Naime, Mujdža je već nastupao za mladu reprezentaciju Hrvatske, ali još uvijek nije nastupio za A tim naših zapadnih komšija, pa još uvijek postoji mogućnost da zaigra za BiH. Mujdža je rođen u Zagrebu, ali njegovi korijeni su iz naše zemlje, tačnije iz Doboja.

Sušiću u prilog ide i činjenica da je Mensurov brat, Jasmin već nastupao za A tim BiH, pa bi i njegova riječ mogla presuditi u konačnoj odluci prvotimca Freiburga.

Mujdža igra na poziciji desnog beka, a može poslužiti i u veznom redu. Ukoliko bi Mujdža prihvatio poziv iz BiH nije isključeno da ga selektor Sušić isproba i na poziciji lijevog beka, koja je najdeficitarnija u našem državnom timu. Prošlog ljeta iz Zagreba je prešao u Freiburg za koji je u ovoj sezoni odigrao 12 utakmica, ali se nije upisivao u listu strijelaca.

(SCsport)

sa www.bhfanaticos.com
meha
meha
MODERATOR
MODERATOR

Birthday : 1986-07-21
Broj postova : 34
Join date : 2010-02-18
Age : 37

Na vrh Go down

moderator Re: Reprezentativci BiH u fudbalu

Komentar by juventus 0244 2010-05-04, 17:08

Trener Rubina dolazi gledati Ibričića
Reprezentativci BiH u fudbalu - Page 6 Ibricictrening

Čini se da je transfer našeg reprezentativca Senijada Ibričića u ruski Rubin sve izvjesniji. Naime, trener Rubina Kurban Berdi će doći na Šubićevac i uživo pratiti najboljeg igrača Hajduka na uzvratu finala Kupa.

Već se pisalo o interesu ruskog prvaka za Ibričića. Spominjalo se da Hajduk traži sedam miliona eura budući da 20 posto transfera ide igraču, no "Sportske novosti" pišu da bi Splićani bili zadovoljni i sa oko pet miliona.

Hajduk ove sezone živi na golovima Ibričića i s Cibalijom se bori za drugo mjesto. BiH reprezentativac je u HNL-u odigrao 26 utakmica i zabio 13 golova.

reprezentacija.net
juventus 0244
juventus 0244
MODERATOR
MODERATOR

Birthday : 1990-08-14
Broj postova : 436
Join date : 2009-10-01
Age : 33

Na vrh Go down

moderator Re: Reprezentativci BiH u fudbalu

Komentar by juventus 0244 2010-05-17, 00:45

Reprezentativci BiH u fudbalu - Page 6 Muslim

MUSLIMOVIĆ ODVEO PAOK U LIGU PRVAKA

Zlatan Muslimović je golom u 52. minuti utakmice protiv AEK-a donio pobjedu PAOK-u i plasman u kvalifikacije za Ligu prvaka naredne sezone.

PAOK je kolo prije kraja prvenstva osigurao prvo mjesto u grupi doigravanja za izlazak u Evropu. Zlatan je prilikom proslavljana pogotka zaradio žuti karton. Sanel Jahić je za AEK odigrao svih devedeset minuta.

U drugoj utakmici ovog kola Olympiacos je ponovo razočarao odigravši samo 0:0 na svom terenu protiv Arisa.


PAOK je prvi na tabeli sa 16 bodova, slijedi Olympiacos sa 8, AEK 6, a posljednjeplasirani Aris ima 5 bodova.



sportsport.ba
juventus 0244
juventus 0244
MODERATOR
MODERATOR

Birthday : 1990-08-14
Broj postova : 436
Join date : 2009-10-01
Age : 33

Na vrh Go down

moderator Re: Reprezentativci BiH u fudbalu

Komentar by juventus 0244 2010-09-10, 04:57

1.kolo

Rumunija - Albanija 1:1
Luksemburg - Bosna i Hercegovina 0:3
Francuska - Bjelorusija 0:1

2.kolo

Bosna i Hercegovina - Francuska 0:2
Albanija - Luksemburg 1:0
Bjelorusija - Rumunija 0:0

Tabela nakon dva kola:

1. Albanija 2 1 1 0 2:1 4
2. Bjelorusija 2 1 1 0 1:0 4
3. Francuska 2 1 0 1 2:1 3
4. BiH 2 1 0 1 3:2 3
5. Rumunjska 2 0 2 0 1:1 2
6. Luksemburg 2 0 0 2 0:4 0
juventus 0244
juventus 0244
MODERATOR
MODERATOR

Birthday : 1990-08-14
Broj postova : 436
Join date : 2009-10-01
Age : 33

Na vrh Go down

moderator Re: Reprezentativci BiH u fudbalu

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Stranica 6/6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu